Anadolu Tez Merkezi

HİZMETLERİMİZ

Tez Yazdırma

Akademik hayat sürecinde tez hazırlamak bazen zordur. Bir tezin hazırlanması için gereken bazı nitelikler vardır. Bilgi birikimi, teknik beceriler ve zaman kullanımı bir tez yazımı için denge halinde olmalıdır. Bilgi, teknik ve zaman doğru adımlarla birleşerek akademik bir doküman haline gelmelidir. Bunu yerine getirebilmek ise deneyime ve araştırma becerilerine sahip olmaktan geçmektedir. Sahip olunan bu beceriler ise ancak zamanın doğru kullanımı ile işe yarayabilmektedir.

Tez yazdırma teknik ve donanım yüklü bir süreçtir. Adımlar doğru atılmalı ve sistemli şekilde ilerlenmelidir. Tez yazımı veya hazırlanmasında deneyim ve nitel becerilerin dengesi; sistemsel disiplin ve güvenli bir kurumun varlığı olması gereken ilk konudur.

Varlığı ve verdiği ürünler ile parayla tez ve proje yazdırma alanlarında uzun süredir var olan Anadolu Tez Merkezi, akademik ve destek projelerinde güvenilir, açık ve net fiyatlarla, şeffaf ve titiz şekilde kurumsal bir hizmeti yerine getirmektedir.

Lisansüstü eğitim düzeyinde öğrenciliği devam eden kişilerin iş hayatları içindeki yaşadıkları yoğunluk beraberinde zaman problemini getirmektedir. Tez yazmayla ilgili süreç sorunları yanı sıra deneyimsizlik, çalışılacak konuyla ilgili sistemli bir yol çizememek sonucunda doğru ve yeterliliğe sahip kaynakların elde edilememesi öğrenci yetişkinlere tez yazdırma yardımını gerektirmektedir. Bunların sonucunda; önce güven ile doğru zaman ve şeffaf fiyatlarla orijinal ve onay garantili hizmeti benimseyen Anadolu Tez Merkezi eğitim danışmanlığında ve araştırmalarda tercih edilmektedir.

Yüksek lisans tezlerinde, bitirme projelerinde, makale yazımlarında ve doktora tezlerinde deneyimli uzmanlarımızla destek veren tez merkezimiz, “standart ve doğru hizmet ile uygun fiyat” mottosu hedefiyle, sosyal ve beşeri (fen) bilimleri, eğitim bilimleri ve tıbbi bilimler öğrencileri için tezlerinde gerekli olan donanımı sağlamaktadır. Tüm bunlar yapılırken kabaca bizler:

  • Zamanın değerli olduğunu bilerek çalışıyor ve deneyimli profesyonellerimiz ile tez yazımı ve tez hazırlama taleplerinde akademik yeterlilikte ürünler veriyoruz.
  • En güncel veya en bilimsel yurt içi/yurt dışı kaynaklar referans alınarak literatür taraması ile orijinal içerikler sunuyoruz.
  • Kavramsal yazımları nitel ve nicel analizlerle destekliyor ve sizlerin adına kaynak (tez çalışması) meydana getiriyoruz.
  • Özetle; eğitim dokümanları için problem yaşanan konularda, kendinizi yetersiz veya zorlanmış hissettiğinizde, zamanı yettiremediğinizde Sosyal ve Beşeri(Fen) Bilimleri çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilginin birikimli olarak ilerlemesi eğitim hayatını güncel tutmaktadır. Geçmiş yıllara ait bildiklerinizi güncellemek tez yazımını geçen yıla göre daha zor hale getirecektir. Daha fazla çalışma ve yarıda kalan işlerinize sıfırdan başlamanız gerekebilir. Sizlere sürecin en başından onay alıncaya dek destek sunmaktayız.

Sizlerden emanet aldığımız tezin hazırlıkları yapılırken bunu, gecikmeden ve anlaşılan zaman içinde teslim edebilmek, önceliğimizdir. Hiçbir tez bir anda olmaz, içindeki her süreç, her talep, her revizyon o tezin bir parçasıdır. Tez yazdırma başlarken ilk belirlenecek olan başlıklar ve taslak doğrultusunda ara teslimlerle karşılıklı hem fikir olunması tez yazdırma sürecinin temelidir.

Çünkü projeler talep eden kişinin dokümanıdır. Talep eden ise bu talebini çalışmayı teslim edeceği hoca/jüriden gelen isteklere göre şekillendirmektedir. Karşılıklı olarak anlaşmak ve bilirkişi olan danışman hocaların yorumları ile ilerlemek bu yüzden çok önemlidir.

Sunduğumuz Hizmetler ile ilgili bilgi için Talep Formunu doldurabilirsiniz.

Tez konusu seçme işleminde ya da tez içeriği oluştururken zorluk çektiğiniz noktada Anadolu Tez Merkezi ile iletişiminizle kendinize destek bulabilirsiniz. Belirlenmiş/belirleyeceğimiz konu çerçevesinde etkileşim içinde çalışılmaktadır. Uyumluluk içindeki konu bütünlüğü sonrası, akademik partnerlerimiz çalışma taslak dizinini meydana getirmekte ve bu taslak bizim tarafımızdan size sunmaktadır. Ücretsiz olarak yapılan taslak neticesinde sizlerle hem fikir olunmaktadır. Taslakta revizyon talebiniz halinde istenen revizyon anında yapılmaktadır. Taslak tarafınızdan onaylandıktan sonra tez içerikleri oluşturulmaları için akademik partnerlerimize iletilmektedir. Bu ve öncesi/sonrasındaki tüm adımlarda sizleri bilgilendirerek tez yazımı ve hazırlanmasında en ufak bir fikriniz olmasa bile sizlere destek sunarak bunu yerine getirmekteyiz. Hazırlanan içerik çalışmaları size teslim edilerek hocalarınızdan gelen revizyonlar yerine getirilir. Bu işlem birkaç defa tekrarlanarak tezin tamamlanması sağlanır. Tez yazdırma aşaması bu adımların bütünüdür. Önemli olan önceliğimizle sürecin sorunsuz ve en iyi olmasını hedef edinerek tezlerinizi en başarılı hale getiriyoruz. Bu süreçte sizlerde artık tez hakkında konuya hâkim olabilmektesiniz.

Tez meydana getirmek profesyonel bir süreç olduğundan bazen tek konuya alternatif güncel ve özgün konular eklenebilmektedir. Vizyon ve misyonumuz gereği, güvenilir ve eksiksiz hizmet ile tezler en başarılı halde sizin olmaktadır. Adım adım tezin ilk cümlesinden kaynakçasına kadar profesyonellik ve titizlik içindeki hizmetimizi sizlerle iletişim halinde yerine getirmekteyiz.

Tez yazdırma işlemlerinde sizlere kurumsallık ve profesyonellik sunan ekibimiz, zamansal aksamalara ve çalışmaların onaylanmasına karşı garanti vermektedir. Sorumluluklarıyla en bilinçli, özgün ve güncel çalışmaları oluşturan deneyim sahibi, bilgili ve teknik yazıma hâkim ekibimizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Tezin her aşaması dikkatlice kontrol edilerek ve akademik kurallarda yeterli halde olmasının ardından size sunulmaktadır. Sunulan bu çalışmalar “Kişiye Özel Kaynak” araştırması ile size ait telif hakkında yasallaştırılmaktadır. Ve yine size verilen bu çalışmalar, sizindir, üstünde istediğiniz gibi değişiklikler/talepler belirtebilmenize bir engel söz konusu değildir.

Diğer Hizmetlerimiz

Tez Danışmanlık

Yüksek Lisans Tezi

İntihal Oranı Düşürme

Tez Düzenleme Danışmanlığı

Ödev ve Proje Danışmanlığı

Literatür Taraması Danışmanlığı

Doktora Tez Danışmanlığı

Yüksek Lisans Tez Danışmanlığı

Çeviri Hizmetleri