Anadolu Tez Merkezi

Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Ücretli Tez Yazdırma

Ücretli Tez Yazdırma

08 Eylül 2020

Ücretli Tez Yazdırma ve Tez Danışmanlık Hizmeti veren Anadolu Tez Merkezimizden hızlı bir şekilde hizmet almak ister misiniz? (0532) 177 1 269

Ücretli Tez Yazdırma; kısaca tanımı itibari ile bir düşüncenin, ya da bir önerinin çeşitli iddia ve kaynaklarla desteklenerek ispatlanmaya çalışılmasıdır. Üniversitelerin Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dönemlerinin bitiminde öğrencilerden hazırlanması istenen tez çalışmalarının asıl amacı öğrenciyi araştırma, yazma yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan ayrıca herkes tarafından doğru bilinen konuların öğrenciler tarafından araştırılıp sorgulama kabiliyeti kazandırılmasını amaçlar. Tez çalışmaları bir düşünceyi, bir fikri tüm yönleri ve nedenleri ile birlikte savunup münazara yapabilme becerisini de kazandıran çok önemli kavramdır. Bu zaviyeden olaya bakılınca çok meşakkatli ve efor sarf edici bir çalışma olarak değerlendirilir. Ancak bütün bu külfetleri göze alıp tez hazırlayanlar için çok önemli katkılar da sağlar. Birçok olumlu yönlerinin dışında hakikaten de tez hazırlama işi çok yoğun ve yorucu bir iştir. Aynı anda hem okul dersleri hem de tez hazırlama işi bir arada yürümeyebilir. Üstelik Üniversitedeki tez danışmanı öğrencilerle yeterince ilgilenmiyor ve onlara vakit ayırmıyorsa süreç hepten bir çıkmaza sürüklenebilir. Tam bu noktada öğrenciler bu zorlu süreci daha rahat atlatabilmek adına profesyonel bir destek arayışı içine girerek tez yazdırma yolunu ya da kendilerine bir rehber edinmek adına tez danışmanlığı hizmeti veren kurumların kapısını çalmakla çareyi bulurlar. Bu yazımızda tez danışmanlığı ve tez yazdırma fiyatları hakkında detaylı bir bilgi vermeyi amaçladık.

 

Paralı Tez Yazdırma

Birçok öğrenci yaz yazma sürecini hem psikolojik hem de maddi yönden en ufak hasarla atlatmak istemektedir. Okul dersleri, sosyal yaşantı ve tez dönemi bazen bir arada gitmeye bilmektedir. Bu süreçte öğrencilerin en çok başvurduğu çözüm yöntemi ise tez yazdırma ücretleri olmuştur. Tez danışmanlık merkezlerinde uygulanan bu hizmet profesyonel kadro desteği ve ortaya çıkan işin kalitesi yönünden öğrencilere de güven vermektedir. Paralı Tez Yazdırma Hazırlanacak olan tez ödevi tüm detaylar görüşüldükten sonra hizmetin ne kadar verileceğine ve çalışmanın seviyesine bağlı olarak danışmanlar öğrencilere en uygun fiyatı çıkarmaktadırlar. Bugün birçok öğrencinin bu merkezleri ziyaret ediyor olması bu hizmetin ne denli bir kalitede verildiği apaçık ortadadır.

 

Tez Danışmanlığı

Tez danışmanlığı hizmeti öğrencilerin bu zorlu sürecinde imdadına yetişen kurumlardan biridir. Tez yazımına başlamadan önce yazılacak konu hakkında hazırlık yapılması, yazılması ve hazırlanan tezin kontrole sunulması safhalarında çoğu öğrenci profesyonel kadro ile verilen bu hizmetten faydalanıp başarılı bir şekilde tamamlayıp bu süreci atlatmayı başarmıştır. Tez yazmaya başlarken en çok zorlanılan süreç ekseriyetle başlangıç olmaktadır. En çarpıcı ve etkileyici tez konusu seçme, tez hocaları ile yapılacak olan görüşmeler için fikirler, arama ve araştırmada hangi araç ve gereçlerin kullanılacağı ya da hangi anahtar sözcüklerin kullanılacağı, örnek tez incelemelerinde dikkat edilecek hususlar, tezin içindekiler ve kaynakça bölümünün hazırlanması, tez yazımı esnasında yapılması gereken hazırlıklar gibi birçok mühim husus tez danışmanlığı kapsamına girmektedir. Öğrencinin tez yazma ücreti süresince bu hizmetten faydalanması daha rahat ve güvenli yol katetmesine olanak sağlayacak ve onun için güzel bir tecrübe olacaktır.

Ücretli Tez Yazdırma

Birçok öğrenci yaz yazma sürecini hem psikolojik hem de maddi yönden en ufak hasarla atlatmak istemektedir. Okul dersleri, sosyal yaşantı ve tez dönemi bazen bir arada gitmeye bilmektedir. Bu süreçte öğrencilerin en çok başvurduğu çözüm yöntemi ise tez yazdırma ücretleri olmuştur. Tez danışmanlık merkezlerinde uygulanan bu hizmet profesyonel kadro desteği ve ortaya çıkan işin kalitesi yönünden öğrencilere de güven vermektedir. Hazırlanacak olan tez ödevi tüm detaylar görüşüldükten sonra hizmetin ne kadar verileceğine ve çalışmanın seviyesine bağlı olarak danışmanlar öğrencilere en uygun fiyatı çıkarmaktadırlar. Bugün birçok öğrencinin bu merkezleri ziyaret ediyor olması bu hizmetin ne denli bir kalitede verildiği apaçık ortadadır.

Para ile Tez Yazdırma

Tez ödevi almış öğrencilerin birçoğu ya konuya tam olarak nereden başlayacaklarını bilemiyorlar ya da sosyal hayat, üniversite ve tez üçlemesini bir arada götüremeyip sancılı bir sürece doğru sürükleniyorlar. İşte burada sıklıkla tercih edilen bir diğer nokta ise tez yazdırma ücretleri işidir. Öğrencilerin danışmanlık hizmeti veren kurumlarla yüz yüze yaptığı görüşmede konun detaylarını ve zamanını anlatıp "ısmarladığı" tez ödevini makul fiyat karşılığında yapan bu kurumlar danışmanlık hizmeti dışında sağlamış oldukları bir hizmetle de cazibelerini akademik çevre üzerinde giderek arttırmaktadırlar. Akademik kariyer yolunda büyük avantajlar sağlayan bu hizmet birçok öğrencinin sancılı bir süreçten başarılı bir şekilde kurtulmasına sebep olmuştur. Bu gibi tezler bir kısım öğrencinin aklında "intihal" yapmak manasına geliyor olsa yapılan işler tamamen özgün ve akademik değer özelliği taşıyan, sıradan eserler değil büyük emekler taşıyan birer eserdir.

 

Ücretli Tez Yazdırma

 

Paralı Tez Danışmanlığı Nedir?

Profesyonel ekipler tarafından verilen bu hizmet de öğrenciyi araştırma yapacağı konu hakkında doğru bir şekilde yönlendirme, konuya uygun materyalleri ve kaynakları sağlama, tezi zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlama kapsama içerisindedir. Bu yönü ile de birçok öğrencinin başvurduğu ve zorlu süreci en hafif hasarla atlatmak isteyenlerin bir kurtuluş aracı gördüğü yerler haline gelmesi çok uzun zaman almadı. Sadece ülkemize has bir uygulama olmayan bu yöntem yurt dışında bir hayli revaçta ve bu hizmeti veren kuruluşlar da bir o kadar fazladır. Önceleri "ısmarlama" ödev olarak geçen bu sistem zamanla akademik çevreye kendini kabul ettirdi ve sıkça başvurulan bir merkez haline geldi. Üniversite camiasının sıklıkla başvurduğu bu hizmetin sadece sağladığı hizmet danışmanlık hizmeti ile sınırlandırılmamalıdır. Ayrıca tez yazdırma ücreti hizmeti de vermektedirler.

 

Tez Yazdırma

Mezun olmak istediğiniz bölüm ya da derece için tez yazılıyor. Bu tezi bir danışmanlık yardımı ile yazımını gerçekleştirmek isteniliyorsa danışmanlığa tez hakkında verilmesi gereken bilgiler vardır. Tezin hangi konuda olması gerçekleştirilmesi isteniliyorsa o konunun yazılması gereklidir. Tezin kaç sayfadan olması gerektiği belirtileceği gibi bu sayfa sayısına göre düzenlemeler içerisinde barındırılır. Teslim tarihini de danışmanlığa belirtmeniz takdirinde ona göre planı ve çalışmalarını gerçekleştiren tez danışmanlığı elinize denilen tarihte yazılan tezin hazırlanmış halini sunar. Bu sayede çok hızlı bir şekilde teziniz elinizde olması sağlanır. Tecrübeli çalışanların titizlikle yazmış olduğu tez sayesinde daha kolay bir şekilde tez sunumunu yaparsınız.

Akademik kariyeri tamamlayan tezler farklı süreçlerden meydana gelmiş olsalar da bu sürece aşina olan ve deneyimlenmiş kişiler son derece yazım aşamalarını hızlı gerçekleştirebiliyorlar. Tez yazan yerler içerisinde çalışan bünye sürekli tez yazdığı için olabildiğince hızlı bir şekilde tezin elinizde olmasını sağlıyorlar. Farklı aşamaları olan tezin bu tez yazan yerler içerisinde yazımı 5 gün ile 1 hafta gibi süreç içerisinde tamamlanabiliyor. Bu kadar hızlı olarak ve kısa sürede yazımın gerçekleşmesi tez yazdırma ücreti yansıması olabiliyor. Hızlı yazmadaki en büyük püf nokta ise artık bu tez yazma merkezlerinin konulara hakim olup, tecrübeli olmalarıdır. Tecrübe yazımda hızı da beraberinde getiriyor.

Yüksek Lisans Tez Yazdırma

Hukuk alanında lisans öğrenimi görmüş olan öğrencilerin, yüksek lisans aşamasında kendi branşlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu aşamada hukuk tezi danışmanlığı alanında uzmanlarla işbirliği yapılarak, kısa zamanda gerekli olan konu başlığı seçimi, alt başlık düzenlemeleri ve kaynakça araştırmaları yapılmaktadır. Hukuk alanında tez yazan yerler arasında Anadolu Tez merkezine danışabilirsiniz.

Hukuk alanı gün geçtikçe gelişmekte olan ve yeni kaynakların yer aldığı yerlerden biri olarak, uzmanlar tarafından tez aşamasında da takip edilen alanlardandır. Tez yazım aşamasında, hukuk fakültesinden mezun olmuş ve yüksek lisans konusunda da üst düzey bir aşamaya gelmiş uzmanlarla çalışılmakta, özellikle yüksek lisans aşamasında gerekli olan intihal raporu, çeviri, gramer ve literatür alanında ihtiyaç duyulan bütün gelişmelere yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışmanla birlikte bu zor aşama geçilirken, aynı zamanda tez yazdırma fiyatları açısından da bilgi sahibi olmanız sağlanacak, hukuk bölümüne mensup olan danışmanlar tarafından da süreç takip edilerek, iyi bit not ortalaması amaçlanacaktır.

Tez danışmanı olarak, hukuk yüksek lisans aşamasında yoğun bir literatür taraması yapılabilmektedir. Hem çeviri metinler bulmak, hem de tezin çevrilmesi için uzmanlara danışman epeyi zorlaşmasını sağlayabilir. Bu aşamada danışmanlık hizmetiyle, tez başlığından, konu alt başlıklara ve format düzenlemesinden, tez savunmasına kadar bütün aşamalar hesaba alınarak, program hazırlanacaktır. Uzmanlar tarafından yardım alarak, tezin yazılması ve kontrol edilerek eksiklerinin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Tez intihal oranı tespiti, literatür taraması ve tez düzenlemesi aşamalarında güncel akademik formata uygun seçenekler sunulacak, size ve konunuza özel bir program hazırlanacaktır. Tez yazdırma ücreti ve ücretleri konusunda uygun fiyatlarla danışmanlık hizmeti verilecektir.

Hukuk çevirileri kapsamında literatüre ve gramere sahip olan uzman tez danışmanları ve çevirmenleriyle çalışılması sağlanacak, kısa zamanda tezin çevrilmesine imkan verilecektir. Zamanlama konusunda sıkıntı yaşamadan sürecin takip edilmesi, tezin yazılması ve danışmanla görüşülerek, danışmanlık hizmeti alınması sağlanmaktadır.

Doktora Tez Yazdırma

Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin mezun olması için zorunlu olan tez yazma konusu Türkiye’de önemli bir sektör halini aldı, fiyatlar 100 bin liralara kadar dayandı. Her bir eğitim seviyesi için verilen tez yazdırma ücretleri binlerle ifade ediliyor, sabit bir fiyat yok, birçok kriter dikkate alınarak ücretlendirme yapılıyor.

Yüksek lisans ve doktora tezleri ve tıp tezleri en pahalı tezler, tez fiyatını belirleyen kriterlerden olan zamandır. Tezin teslim tarihi bu nedenle önemlidir, teslim zamanı az kalan bir tezin fiyatı çok daha yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Tez konusu da tez yazma fiyatlarını belirleyen unsurdur, kaynak bulması sıkıntılı olan ya da yabancı kaynaklardan bulunması gereken konularda ki bir tezin fiyatı da astronomik rakamlara ulaşabilmekte ama konusu kolay olan bir tez çok daha az bedel ile yazdırılabilmektedir.

Tezin sayfası, yazıldığı dil gibi birçok faktör fiyat belirlemede etkilidir, tez fiyatlarında en uygun olan ön lisans ve lisans tezleridir ardından yüksek lisans, master, MBA ve doktora tezleri gelir. Yine intihal oranı da tez fiyatlarında etkilidir, tez yazan kişinin de fiyatta etkisi fazladır, tez yazdırmak isteyen öğrenciler tarafından en çok merak edilen öncelikle fiyattır o nedenle tez yazan yerler konusunda araştırma yaparken fiyat araştırması da yapılır.

 

 

Akademik Tez Yazdırma

Akademinin en önemli aynı zamanda en zor aşamalarından biri olan tez ve projeler, öğrencilerin öğretim hayatında seviyelerini belirleyen aşamalar arasında yer almaktadır. Son aşama olarak hem stresli hem de zorlayıcı olan bu dönemde, iyi bir danışmanlık ve düzenleme yapılarak tez yazan yerler arasında çok daha iyi sonuçlar alınması sağlanacaktır.

Üniversite eğitiminde öğrencilerin not ortalamaları kadar, tez notları da önemlidir. İyi bir not almak için sadece çalışmak yetmez, yöntem ve uygulamalar da tez raporunun ve makalelerinin iyi sonuçlar vermesini sağlar. Bu aşamada yanınızda olacak tez danışmanlığı, yetersiz olduğunuz noktalarda yanınızda olarak, tez konusunu belirlemeniz, başlıkları ve formatı konumlandırmanızda yardımcı olacaktır. Tez öneri formundan, tez konusu belirleme ve tez danışmanlık aşamasında kadar birçok alanda yardımcı olunacak, sizin alanınızdan iyi notlarla ayrılmış danışmanlar tarafından süreç takip edilecektir. Tez yazdırma ücretleri üzerinden güvenilir ve profesyonel bir destek alarak, bu süreçte gerçekten iyi notlar ve öneriler alarak mezuniyetinizi garantileyebilirsiniz.

Tez düzenleme danışmanlığı, öncelikle öğrencilerin tez formatı ve başlıkları hakkında fikir sahibi olması ve tezlerinin bu gibi ufak ayrıntılarıyla ilgilenmeden yazabilmelerini sağlamak amacıyla verilmektedir. Tez danışmanlığı ve düzenlemeleri ile üniversitenin istediği formda, yazım kılavuzuna dikkat edilerek düzenlemeler yapılacaktır. Satır aralıkları, bölüm başlıkları ve alt başlıkların yanı sıra paragraf girintilerine kadar bütün düzenlemeler yerine getirilecektir. Aynı zamana kapsak sayfaları ve rakamların yazılımı, kaynakça düzenlemeleri de yerine getirilerek kusursuz bir hizmet anlayışıyla, tezinizi en iyi şekilde teslim edebilmenize yönelik çalışmalar yerine getirilecektir. Uzman kadromuzla, üniversitelerin belirlediği kriterlere yönelik bütün uygulamalar, formatlar yerine getirilecek ve yazım kılavuzuna dikkat edilecektir. Tez yazdırma fiyatları üzerinden incelemeler yaparken, hizmet kapsamları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tez yazımlarında öncelikli olan konulardan biri de kaynakça kullanımıdır. Birçok öğrenci kaynakçalarını yanlış seçtiği ya da yeterli kullanmadığı için kötü sonuçlar almış, kullanım yanlışlarından dolayı da ortaya düşük not alacakları bir tez çalışması çıkmıştır. Bu alanda uzmanlaşmış olan kadromuzla birlikte, önlisans, lisans ve yüksek lisans tezlerinin yanı sıra doktor tez danışmanlığı da yaparak, literatür tarama ve kaynakça kullanımı hakkında bilgi sahibi olunmasını, ortaya başarılı bir tezin çıkmasını sağlamaya özen göstermekteyiz.

 

Yüksek Lisans Tez Yazdırma

Tezli yüksek lisans akademik kariyer yapmak isteyen herkesin gitmesi gereken bir eğitimdir. Bu eğitim genellikle iki yıl sürer. Son aşamasında danışman eğitmen öğrenciye tez konusu verir ve öğrenciden belirli bir sürenin sonunda tezini teslim etmesi beklenir. Bu tez bilime ışık olacak nitelikte olmalıdır. Konulara yeni yorumlar katmak, bir sonraki öğrencilere belirlenen konu hakkında bilgi vermek için yüksek lisans tezi yazılır. Yüksek lisans tezi yazamayan öğrenciler yüksek lisans mezuniyeti yaşayamaz. Bu nedenle bitirme tezi oldukça önemli bir konudur. Fakat birçok öğrenci yüksek lisans tezi yazarken zorluk çekebilir. Bu da oldukça normal karşılanması gereken bir durumdur. Çünkü tez yazmak çok ayrıntılı ve zor bir süreçtir. Bitirme tezinde zorluk yaşayan öğrencilere yardımcı olmak için tez yazan yerler yapan kişiler ve kurumlar bulunur. Bu kişiler ve kurumlar tez yazdırma fiyatları yapar. Öğrenci belirlenen ücretler karşılığında tezini uzman kişilere yazdırır ve mezun olur. Tez danışmanlığı yapan yerler genellikle öğrencilere her gün ve saatte yardımcı olur. Literatür taraması, kaynak araştırması, içerik belirleme, konuda ilerleme süreci, tez konusu analizi, dil bilgisi kontrolü, kaynakça ve dipnot gösterme gibi süreçlerde öğrenci ile danışman beraber ilerleyebilir. Çünkü tez konusunda öğrenci de mutlaka bilgi sahibi olmalıdır.

Akademik danışmanınız yüksek lisans tezini belirli bir sayfa aralığında isteyebilir. Örneğin size 100 sayfa tez talebinde bulunulabilir. Böyle bir durumda yüksek lisans tez yazdırma yaptırdığınızda tez danışmanınıza mutlaka bunu bildirmelisiniz. Bazı yerler sayfa sayısına göre fiyat belirleme politikasına sahiptir. Bu nedenle tez yazdırma ücretleri bu şekilde belirlenebilir. Bazı tez danışmanları yalnızca teorik bilgi araştırması ister. Bazı danışmanlar ise laboratuvar araştırması, spss ve istatistik analiz talebinde bulunabilir. Bu durumda tez yazdırma analizle beraber daha pahalı bir ücrete tabii tutulma ihtimaline sahiptir. Tez danışmanlığı alan öğrenciler çoğunlukla hiçbir şekilde tez yazım aşamasına dahil olmayacağını düşünür. Fakat öyle bir durum söz konusu olduğunda danışmanın sorduğu sorulara öğrenci cevap veremez. Böylece yüksek lisans mezuniyeti olmaz. Tez danışmanı tezi yazarken gerek internet üzerinden gerekse yüz yüze öğrenciye tez hakkında bilgi verir. Tüm aşamalardan öğrenci de haberdar olur ve tezi hakkında bilgi edinir. Tez hazırlama merkezi ya da tez danışmanı mail ya da sosyal iletişim ağları üzerinden sık sık öğrenciyle iletişime geçebilir. Tez yazım süreci kimi zaman bir yıl sürerken kimi zaman yarım dönem sürebilir. Bu tamamen konunun ilerleyişine bağlıdır. Çalışmanın ücreti detaylarda ilerleme yaşandıkça belirlenir. Tez yazdırma sonucunda intihal kontrolünün doğru bir şekilde yapıldığına mutlaka emin olmalısınız. Danışmanların en çok dikkat ettiği konulardan biri de kopya bilgi almaktır. Bu nedenle yazılan tezde hiçbir zaman kopyalanmış bir yazı ya da dil bilgisi uyumsuzluğu olmamalıdır.

 

Doğru Yönlendirme İle Başarı

Tez yazım merkezlerinden sadece danışmanlık hizmeti de alınır, tezini kendisi yazmak isteyen öğrenci merkezin uzman ve alanında profesyonel olan kadrolarının tecrübe ve görüşleri sayesinde doğru yönlendirilir ve bunu ücretli tez yazdırma karşılığında alır. Danışan öğrenciler tez hakkında kafalarında ki tüm sorulara cevap bulduğu gibi nasıl bir hazırlık aşaması izleyeceklerini de öğrenir ve doğru bir planlama ve araştırma ile hedeflemiş oldukları başarılı tez ve hayallerinde ki başarılı mezuniyeti yaşarlar.Bu yazı kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Parayla Tez Yazdırmak

28 Eylül 2020

Tez Nasıl Yazılır?

24 Eylül 2020

Tez Konusu Belirleme

18 Eylül 2020