Anadolu Tez Merkezi

Blog

Anasayfa   -   Blog   -   İstanbul Tez Yazan Yerler (Tez Yazan Yerler İstanbul)

İstanbul Tez Yazan Yerler (Tez Yazan Yerler İstanbul)

16 Temmuz 2020

İstanbul tez yazan yerler talebin en fazla olduğu ildir. İstanbul gibi bir şehirde hayat zordur. Bu zorluğun en temel nedeni zaman sıkıntısıdır. Kalabalık yapısı ile kişilerin hayatlarından epey zaman almaktadır. Bu zaman sorunu da tez yazmak isteyen kişilerin çalışmalarına yansımaktadır. Anadolu Tez Merkezi İstanbul ilindedir. Böylece taleplere ofis ortamında cevap verebilmektedir. Hizmet politikalarımızca E-Ticaret ilkeleriyle hareket etsek de kurumsal kimliğimiz fiziksel olarak mevcuttur. Tez yazan yerler İstanbul için çok sayıdadır. Ancak çok azı resmi tez merkezidir. Anadolu Tez Merkezi, tez danışmanlığı E-Ticaret ilkelerince “Özel Kişi Araştırması” tüzeli ile kaynak oluşturarak yapmaktadır.

Zaman İstanbul’un sorunudur. Okuldan eve, evden işe, işten okula gitmek tüm zamanı tüketmektedir. Bunun yanında tez yazımı için ekstra zaman bulunsa bile kişinin enerjisi buna yetmemektedir. Ne kadar donanımlı olunsa da tez yazmak teknik bir iştir. Tez yazımı zaman, enerji ve motivasyon istemektedir. Tez yazdırmak istiyorum diyerek yola çıkmak aslında zaman yaratmaktır. Tez danışmanlık hizmeti, yetersizlik durumu değil, zamansızlıktır.

 

 

Tez yazan yerler İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana şehirlerinde yoğunlaşmıştır. İstanbul tez yazan yerler arasında ilk sıradadır. Tez danışmanlık firmaları aynı vaatleri verse de çok azı vaatlerini sonuna kadar yerine getirmektedir. Çoğu resmi bir firma değil ve fiziksel olarak mevcut değildir.  Tez yazdırmak istiyorum diye yola çıkanlar, tez danışmanlık hizmeti alırken ne yapmalıdır? Tez yazan yerler karşısında nelere dikkat etmelidir? 

 

 

  • Karşınızdaki kişilerin gerçek ve firmanın resmen var olması, 
  • Kaliteli ve kurumsal bir web site imajı, (Kaliteli bir web sitesi kurumsal kimliğe ve buna verilen öneme işaret eder) 
  • İlgili kurum hakkında internet yorumları, (“XXX tez merkezi şikayet” araması ile Google araması).
  • Çalışmalarda onaylanıncaya dek destek verip vermedikleri, (Tek seferde onay garantili vaatlerden uzak durmalısınız, hiçbir üniversitesi hocası önceden revize ederek bölümler halinde görmediği bir teze onay vermez, veremez. Bu durum enstitü kurallarına aykırıdır)
  • Kurumsal ve resmi bir ofis ile açık adresin var olması,
  • Fiyat politikasının şeffaf ve anlaşılır, benzer alanlardaki çalışmalarda birbirine yakın fiyatlar olması,
  • Şehir olarak erişilebilir ve merkezi bir konumda olmaları. (İstanbul tez yazan yerler. Ankara tez yazan yerler. Adana tez yazan yerler. İzmir tez yazan yerler)

Tez yazdırmak istiyorum düşüncesi ile yola çıkanların dikkat etmeleri gerekenlerdir

 

Önemli not:
Sizleri “hocaya” yönlendiren veya “hoca” olarak karşınıza çıkanlardan uzak durulmalıdır. Akademisyen kimliğe sahip biri bunu yapamaz. O kişi her şeyden önce bir devlet memurudur ve bu durum yasal değildir. Bizlerin çalışma partnerleri akademisyenler olmasına karşın bu kişiler freelance olarak içerik yazımı yapmaktadır. Yazılan içerikler Anadolu Tez Merkezi uzman kadrosu ve analistleri tarafından tez formatında kullanılmaktadır. Gizlilik ve güven gereği çalışma partnerlerimizin kimliği Anadolu Tez Merkezi’nin kimliğidir.

 

 

 

 

Tez yazdırma kişiye özel kaynak oluşturularak gerçekleştirilmektedir. Resmi olarak tez yazımı ibaresi yer almamaktadır. Tezler fikir hakları gereği “talep eden/talep edilen” doğrultusunda talep eden kişiye ait olmaktadır. Çalışılan partnerler ve talep edenler, gizlilik gereğince kendi tüzelimizde saklanmaktadır. Referans vermek adına dahi olsa üçüncü kişilerle paylaşım mümkün olmamaktadır.

 

 

Zaman İstanbul’un sorunudur. Okuldan eve, evden işe, işten okula gitmek tüm zamanı tüketmektedir. Bunun yanında tez yazımı için ekstra zaman bulunsa bile kişinin enerjisi buna yetmemektedir. Ne kadar donanımlı olunsa da tez yazmak teknik bir iştir. Tez yazımı zaman, enerji ve motivasyon istemektedir. Tez yazdırmak istiyorum diyerek yola çıkmak aslında zaman yaratmaktır. Tez danışmanlık hizmeti, yetersizlik durumu değil, zamansızlıktır.

 

 

 

İstanbul tez yazan yerler tez yazımı için en zorudur. İstanbul’da tez için zaman bulmak zordur. Tez yazan yerler İstanbul ‘da fazla olsa da size gereken profesyonel bir kurumdur. Anadolu Tez Merkezi  profesyonelliği, deneyimi ve resmi güvencesi ile ofis/online olarak sağlamaktadır. 

 

 

 

Ücretli tez yazdırma kritik bir hassaslıktır. Tez yazdırmak istiyorum düşüncesi iyi analiz edilmelidir.  Parayla tez yazdırmak tez ve geleceğin emanet edilmesidir. Ücretli tez yazdırma sırasında yanlış tercih sizi mağdur durumlara düşürebilir. Tez danışmanlık hizmeti alınırken nelere dikkat edilmeli?. Tez danışmanlık hizmeti veren kurumların en az bir kaçı ile görüşmelisiniz. Size yakın konumda olanı ve resmi olanları seçip diğerlerini eleyin. Bu geriye kalan kurumlar arasında karşılaştırma yaparak en doğruyu kendiniz belirlemelisiniz. Yine de tez danışmanlık sırasında hiçbir kurum size çekici gelmiyorsa bu işi kendiniz yapmalısınız. Atılacak en ufak bir yanlış adım tüm hayatınıza etki edecektir. Giden parayı telafi edebilirsiniz, giden vakti ve statünüzü telafi edemezsiniz. 

 

 

 

Anadolu Tez Merkezi ücretli tez yazdırma erişimi kolay konumu, kurumsal ve tüzel yapısı ile hareket etmektedir. Kurumsallık ve samimiyet ile güveni ön planda tutmaktadır. Tüm bunlar hakkında fikir sahibi olmak için ücretsiz bilgilendirme ve danışmanlık desteğimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Bu yazıda bulabilecekleriniz: İstanbul tez yazan yerler. Ankara tez yazan yerlerAdana tez yazan yerler. İzmir tez yazan yerler.

 

Bkz.: tez yazan yerler İstanbul, tez yazan yerler Ankara, tez yazan yerler Adana, tez yazan yerler İzmir.

 

 Bu yazı kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Parayla Tez Yazdırmak

28 Eylül 2020

Tez Nasıl Yazılır?

24 Eylül 2020

Tez Konusu Belirleme

18 Eylül 2020