BLOG

Anasayfa   -   Blog

Tez Yazım Kuralları

Tez yazdırma işi son zamanlarda Türkiye’de popüler hale gelmiştir. Birçok öğrenci, işlerinin yoğunluğundan, gerekli yöntem ve teknikleri bilmediklerinden tezlerini profesyonel yardım alarak yazdırmaktadırlar.

2020-08-04 12:11:12

Veri Analizi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Veri analizi, faydalı bilgileri bulma, sonuçlar hakkında bilgi verme ve destekleme amacı ile verileri inceleme ve dönüştürme işlemine verilen isimdir. Araştırma yapımı sırasında verilerin analiz edilmesi büyük önem taşımaktadır.

2020-07-30 16:14:36

İstanbul Tez Yazan Yerler (Tez Yazan Yerler İstanbul)

İstanbul tez yazan yerler talebin en fazla olduğu ildir. İstanbul gibi bir şehirde hayat zordur. Bu zorluğun en temel nedeni zaman sıkıntısıdır. Kalabalık yapısı ile kişilerin hayatlarından epey zaman almaktadır. Bu zaman sorunu da tez yazmak isteyen kişilerin çalışmalarına yansımaktadır. Anadolu Tez Merkezi İstanbul ilindedir. Böylece taleplere ofis ortamında cevap verebilmektedir. Hizmet politikalarımızca E-Ticaret ilkeleriyle hareket etsek de kurumsal kimliğimiz fiziksel olarak mevcuttur. Tez yazan yerler İstanbul için çok sayıdadır. Ancak çok azı resmi tez merkezidir. Anadolu Tez Merkezi, tez danışmanlığı E-Ticaret ilkelerince “Özel Kişi Araştırması” tüzeli ile kaynak oluşturarak yapmaktadır.

2020-07-16 23:40:12

Ankara Tez Yazan Yerler (Tez Yazan Yerler Ankara)

Ankara tez yazan yerler ikinci yüksek talepli ildir.(bkz: İstanbul Tez Yazan Yerler). Büyük şehirde yaşamak zordur. Hele ki zaman ve eğitim bir arada geliyorsa.. Anadolu Tez Merkezi İstanbul merkezlidir. Fakat Türkiye’nin tümüne hizmet sağlamaktadır. Buradaki hizmet politikasınca E-Ticaret ilkeleri ve kurumsal yapı da hizmet verilmektedir. Tez danışmanlık hizmetleri, E-Ticaret ilkelerince “Özel Kişi Araştırması” tüzelinde yerine getirilmektedir.

2020-07-07 14:57:58

Adana Tez Yazan Yerler (Tez Yazan Yerler Adana)

Adana tez yazan yerler arasında talep gören illerden birisidir. Tez danışmanlık firmamız İstanbul merkezli olmasına rağmen Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir. Bu noktadaki hizmet politikamız E-Ticaret ilkelerine ve resmî yapımıza bağlı olarak sunulmaktadır. Tez danışmanlık markamız, E-Ticaret firmamız bünyesinde “Özel Kişi Araştırması” tüzelinde gerçekleştirilmektedir.

2020-07-01 22:55:09

Tez Yazdırma

Üniversitelerin son sınıflarında, yüksek lisans ve doktora programlarında bitirme ödevi de denilen tez dönemleri gerçekleşmektedir. Tez kelime manası ile bir görüşü, düşünceyi ve fikri çeşitli kaynaklarla ortaya koyup iddia ettiği savı ispatlama işidir.

2020-06-23 00:09:07

Yüksek Lisans Tez Savunmasına Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Yüksek lisans tez savunması, kişinin hazırladığı tezi danışman hocanın başkanlığındaki jüriye sunması ile gerçekleşmektedir. Öğrenciler tez yazma konusunda zorlandığı kadar sunum sırasında da zorlanmaktadırlar.

2020-06-20 14:49:41

Parayla Tez Yazdırırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Detay

Günümüz Ekonomik koşulları nedeni ile lisans eğitimini tamamlayan kişiler, daha fazla vakit kaybetmeden iş hayatına atılmak istemektedir. Bunun yanında tez yazmayı vakit kaybı olarak gören ve karşılaştığı aksilikler yüzünden tez yazamayan birçok öğrenci bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi birçok neden yüzünden çoğu öğrenci tez araştırmalarını kendi yapmak istememektedir. Aslında tez yazmak, düşünüldüğü kadarda kolay bir iş değildir.

2020-05-22 05:56:28

Tez Yazan Yerler

Lisans ya da yüksek lisans eğitimlerinin sonunda okulu bitirme aşamasında bitirme tezleri yazılır. Fakat bitirme tezi yazmak uzaktan gözüktüğü kadar kolay olan bir işlem değildir. öncelikle oldukça uzun süren bir süreçtir. Çok fazla kaynaktan çok fazla araştırma gerektirir. Bu nedenle öğrenciler tez yazmakta çoğu zaman zorluk yaşayabilir. Bunun için tez danışmanlığı yapan yerler vardır.

2020-05-22 05:50:11

Tez Yazdırma Fiyatları

Üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora süreçlerinin en zorlu aşaması tez yazma aşamasıdır. Eğitmenlerin tez yazma görevini vermesinin nedeni öğrencinin araştırma yapma becerisini güçlendirmek ve eğitimi konusunda tam olarak bilgilenmesinin sağlanmasıdır. Ayrıca yazılan tezler bilim için oldukça öğretici olabilir.

2020-05-22 05:17:29

10 Önemli Tez Yazım Kuralı

Tez belirlenmiş bir konu hakkında fikir veya görüş bildirme işlemidir. Teorik olarak mümkün olan fakat pratikte henüz kanıtlanmamış olan bir durumun savunulmasıdır. Bu yüzden sav adıyla da bilinmektedir.

2020-05-17 01:08:57

Kayakça Nasıl Hazırlanmalıdır?

Tezin en önemli ve kurallara bağlı kısımlarından biri de kaynakçadır. Tez danışmanlığı hizmeti almak isteyen birçok öğrencinin asıl sorunu bu kuralların doğruca uygulanabilmesini sağlamaktır.

2020-05-17 00:59:43

Literatür Taraması Nasıl Yazılır?

Literatür taramasının ne olduğunu anladıktan sonra esas soru geliyor, nasıl yazılacak? Literatür taramasının yazımı ile ilgilli genel geçer kurallar olduğunu düşünenler de var, farklı yöntemlerin uygulanmasını isteyen tez danışmanı hocalara da rastlamak mümkün.

2020-04-26 06:23:56

Yüksek Lisans Tez Yazdırma

Akademik danışmanınız yüksek lisans tezini belirli bir sayfa aralığında isteyebilir. Örneğin size 100 sayfa tez talebinde bulunulabilir. Böyle bir durumda paralı tez yazdırma yaptırdığınızda tez danışmanınıza mutlaka bunu bildirmelisiniz.

2020-04-26 06:16:26

5 Adımda Tez Nasıl Yazılır?

Anadolu Tez Merkezi Tezinizi tamamen yazdırmayı talep edebileceğiniz gibi ilerleme konusunda destek alma taleplerinizde de her daim hizmet vermekte olacağız. Gelelim yazımızın temel başlığına ve rehber niteliğindeki kısmına.

2020-04-26 06:08:43


tez yazan yerlerÜcretli tez yazdırmaYükseklisans tez yazdırmaParayla tez yazdırma

tez yazdırma fiyatlarıanadolu tez merkezidoktora tezi lisans teziistanbul tez yazan yerler

ankara tez yazan yerlertez danışmanlık